O mnie

Witam serdecznie
Mam na imię Sławek i mieszkam w Katowicach.
Moja przygoda z fotografią zaczęła się kiedy jako dziecko dostałem od swojego taty pierwszy aparat fotograficzny.Był to stary rosyjski aparat na srebrowe klisze fotograficzne 35 mm. Właśnie wtedy wchodziły na rynek klisze kolorowe, dlatego większość pierwszych zdjęć wykonywałem w barwach czarno-białych. Wtedy jeszcze nikt nie myślał o aparatach cyfrowych lub lustrzankach, które obecnie dostępne są niemal wszędzie, czy to w kieszonkowym aparacie, czy też telefonie komórkowym.
Już jako dziecko przyglądałem się w pracy swojego taty który wieczorami robił z łazienki ciemnie fotograficzną wywołując fotografie rodzinne. Wtedy po raz pierwszy zetknąłem się z odczynnikami, powiększalnikiem oraz suszarką do zdjęć. Stare dobre czasy 🙂
Od dziecka uwieczniałem wszystkie rodzinne spotkania,chrzciny, komunie a nawet śluby najpierw wujostwa później kuzynostwa.
Cieszyłem się robiąc zdjęcia narodzin i smuciłem gdy ktoś odchodził.
Podczas fotografowania za każdym razem spotykam nowych ludzi dokumentując ich emocje,uczucia,szczęście oraz wszystko to co nas otacza.
Przez lata zmieniałem swoje aparaty fotograficzne by w końcu kupić lustrzankę cyfrową. Byłem samoukiem i takie pojęcia jak przesłona, głębia ostrości lub czas naświetlania były dla mnie obce, dlatego w 2011 roku zakończyłem naukę w szkole fotograficznej „Fotoedukacja” w Katowicach. Moje umiejętności nabyte tam potwierdził państwowy egzamin zakończony otrzymaniem Europejskiego certyfikatu fotografii – tytułu Fototechnika.
Moim najważniejszym celem i zamiarem jest zaspokoić państwa gusta i spełnić wszelkie oczekiwania.
Moim sukcesem będzie zadowolony klient……..
Od wielu lat współpracuje z wieloma agencjami eventowymi oraz wykonuje zlecenia dla organizatorów wszelakich wydarzeń oraz koncertów a także dla redakcji kulturalnych

Fotografuję wszystko co warte jest uwiecznienia a każda chwila jest wyjątkowa .Cieszę się kiedy moja praca przynosi satysfakcję i wyzwala zadowolenie osób dla których fotografuję.